CLAA154WB03S

| Panel Model | CLAA154WB03S |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB03S Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB03S.
CPT CLAA154WB03S are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB03S pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB03S or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB03S distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB03S are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB03S pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB03S or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB03S distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB03S"
- CPT CLAA154WB03S
- CLAA154WB03S datasheet
- CLAA154WB03S image
- CLAA154WB03S price
- CLAA154WB03S distributor

