CLAA320WF01SC

| Panel Model | CLAA320WF01SC |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA320WF01SC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA320WF01SC.
CPT CLAA320WF01SC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA320WF01SC pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA320WF01SC or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA320WF01SC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA320WF01SC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA320WF01SC pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA320WF01SC or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA320WF01SC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA320WF01SC"
- CPT CLAA320WF01SC
- CLAA320WF01SC datasheet
- CLAA320WF01SC image
- CLAA320WF01SC price
- CLAA320WF01SC distributor

