DLC0430EZG-11
| Panel Model | DLC0430EZG-11 |
|---|---|
| Panel Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DLC0430EZG-11 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 95.04×53.856 mm |
| Outline | 105.5×67.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of DLC DLC0430EZG-11.
DLC DLC0430EZG-11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0430EZG-11 pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0430EZG-11 or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0430EZG-11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
DLC DLC0430EZG-11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0430EZG-11 pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0430EZG-11 or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0430EZG-11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DLC0430EZG-11"
- DLC DLC0430EZG-11
- DLC0430EZG-11 datasheet
- DLC0430EZG-11 image
- DLC0430EZG-11 price
- DLC0430EZG-11 distributor
