EMA-100503

| Panel Model | EMA-100503 |
|---|---|
| Panel Brand | eMagin |
| Descrition | AM-OLED ,0.77 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | AM-OLED |
| EMA-100503 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 15.36×12.29 mm |
| Outline | 22.94×16.45×5.43 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Grayscale(W) (8-bit) |
| Viewing Angle | |
| Signal Interface | Parallel RGB , 50 pins |
| Input Voltage | 2.5/5.0/-1.5V (Typ.)(VDD/VAN/VPG) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of eMagin EMA-100503.
eMagin EMA-100503 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the eMagin EMA-100503 pdf datasheet or detailed specifications of the eMagin EMA-100503 or other eMagin LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from eMagin EMA-100503 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
eMagin EMA-100503 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the eMagin EMA-100503 pdf datasheet or detailed specifications of the eMagin EMA-100503 or other eMagin LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from eMagin EMA-100503 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "EMA-100503"
- eMagin EMA-100503
- EMA-100503 datasheet
- EMA-100503 image
- EMA-100503 price
- EMA-100503 distributor

