F-55471GNFQJ-LG-AFN
| Panel Model | F-55471GNFQJ-LG-AFN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| F-55471GNFQJ-LG-AFN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Transmissive |
| Active Area | 127.2×33.92 mm |
| Outline | 135.2×51.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 50:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 35/40/30/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 85Hz |
| Lamp Type | G-LED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 72 pins |
| Input Voltage | 3.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN.
OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-55471GNFQJ-LG-AFN"
- OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN
- F-55471GNFQJ-LG-AFN datasheet
- F-55471GNFQJ-LG-AFN image
- F-55471GNFQJ-LG-AFN price
- F-55471GNFQJ-LG-AFN distributor

