HE050NA-01F

| Panel Model | HE050NA-01F |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HE050NA-01F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 108×64.8 mm |
| Outline | 115.6×74.38 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F.
CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HE050NA-01F"
- CHIMEI INNOLUX HE050NA-01F
- HE050NA-01F datasheet
- HE050NA-01F image
- HE050NA-01F price
- HE050NA-01F distributor
