HST043BOH57-40AV0
| Panel Model | HST043BOH57-40AV0 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HST043BOH57-40AV0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 95.04×53.856 mm |
| Outline | 105.7×67.25 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 40/40/60/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand HST043BOH57-40AV0.
No Brand HST043BOH57-40AV0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand HST043BOH57-40AV0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand HST043BOH57-40AV0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand HST043BOH57-40AV0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand HST043BOH57-40AV0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand HST043BOH57-40AV0 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand HST043BOH57-40AV0 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand HST043BOH57-40AV0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HST043BOH57-40AV0"
- No Brand HST043BOH57-40AV0
- HST043BOH57-40AV0 datasheet
- HST043BOH57-40AV0 image
- HST043BOH57-40AV0 price
- HST043BOH57-40AV0 distributor
