HV236WHB-N00

| Panel Model | HV236WHB-N00 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HV236WHB-N00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 521.471×293.148 mm |
| Outline | 535.47×306.404 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 14 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE HV236WHB-N00.
BOE HV236WHB-N00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HV236WHB-N00 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HV236WHB-N00 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HV236WHB-N00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE HV236WHB-N00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HV236WHB-N00 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HV236WHB-N00 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HV236WHB-N00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HV236WHB-N00"
- BOE HV236WHB-N00
- HV236WHB-N00 datasheet
- HV236WHB-N00 image
- HV236WHB-N00 price
- HV236WHB-N00 distributor

