LK645D3LZ69

| Panel Model | LK645D3LZ69 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK645D3LZ69 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1428.48×803.52 mm |
| Outline | 1555.3×907 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 2000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 36 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 58 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK645D3LZ69.
SHARP LK645D3LZ69 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK645D3LZ69 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK645D3LZ69 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK645D3LZ69 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK645D3LZ69 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK645D3LZ69 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK645D3LZ69 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK645D3LZ69 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK645D3LZ69"
- SHARP LK645D3LZ69
- LK645D3LZ69 datasheet
- LK645D3LZ69 image
- LK645D3LZ69 price
- LK645D3LZ69 distributor

