LMG5278XUFC-00T

| Panel Model | LMG5278XUFC-00T |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LMG5278XUFC-00T Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 191.97×143.97 mm |
| Outline | 257.5×174×7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 18:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 160/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI LMG5278XUFC-00T.
HITACHI LMG5278XUFC-00T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI LMG5278XUFC-00T pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI LMG5278XUFC-00T or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI LMG5278XUFC-00T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI LMG5278XUFC-00T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI LMG5278XUFC-00T pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI LMG5278XUFC-00T or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI LMG5278XUFC-00T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMG5278XUFC-00T"
- HITACHI LMG5278XUFC-00T
- LMG5278XUFC-00T datasheet
- LMG5278XUFC-00T image
- LMG5278XUFC-00T price
- LMG5278XUFC-00T distributor
