LPM013M126C

| Panel Model | LPM013M126C |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.28 inch, 176×176 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LPM013M126C Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ECB, Normally Black, Reflective |
| Active Area | 23.0208×23.0208 mm |
| Outline | 26.62×29.72×1.6 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 30:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 23% |
| Response Time | 4/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/65/65 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | SPI , 10 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDA/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI LPM013M126C.
JDI LPM013M126C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI LPM013M126C pdf datasheet or detailed specifications of the JDI LPM013M126C or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI LPM013M126C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI LPM013M126C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI LPM013M126C pdf datasheet or detailed specifications of the JDI LPM013M126C or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI LPM013M126C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LPM013M126C"
- JDI LPM013M126C
- LPM013M126C datasheet
- LPM013M126C image
- LPM013M126C price
- LPM013M126C distributor

