LS032J7LX02

| Panel Model | LS032J7LX02 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,3.2 inch, 320×480 |
| Panel Type | CG-Silicon |
| LS032J7LX02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 44.64×66.96 mm |
| Outline | 50.55×76.45 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 35/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MDDI (1 data lane) , 20 pins |
| Input Voltage | 2.85/2.6V (Typ.)(AVDD/IOVDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LS032J7LX02.
SHARP LS032J7LX02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LS032J7LX02 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LS032J7LX02 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LS032J7LX02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LS032J7LX02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LS032J7LX02 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LS032J7LX02 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LS032J7LX02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LS032J7LX02"
- SHARP LS032J7LX02
- LS032J7LX02 datasheet
- LS032J7LX02 image
- LS032J7LX02 price
- LS032J7LX02 distributor

