LTP500WV-F03

| Panel Model | LTP500WV-F03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTP500WV-F03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, TMR |
| Active Area | 109.2×65.52 mm |
| Outline | 122.4×79 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 250 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTP500WV-F03.
SAMSUNG LTP500WV-F03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTP500WV-F03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTP500WV-F03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTP500WV-F03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTP500WV-F03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTP500WV-F03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTP500WV-F03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTP500WV-F03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTP500WV-F03"
- SAMSUNG LTP500WV-F03
- LTP500WV-F03 datasheet
- LTP500WV-F03 image
- LTP500WV-F03 price
- LTP500WV-F03 distributor

