PA035XSP
| Panel Model | PA035XSP |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA035XSP Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 71.6×52.65 mm |
| Outline | 80.6×59.35 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 24 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/15.0/-12.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA035XSP.
PVI PA035XSP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA035XSP pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA035XSP or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA035XSP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA035XSP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA035XSP pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA035XSP or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA035XSP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA035XSP"
- PVI PA035XSP
- PA035XSP datasheet
- PA035XSP image
- PA035XSP price
- PA035XSP distributor

