PA050XSB
| Panel Model | PA050XSB |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA050XSB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 115.32×87.63 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA050XSB.
PVI PA050XSB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSB pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSB or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA050XSB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSB pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSB or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA050XSB"
- PVI PA050XSB
- PA050XSB datasheet
- PA050XSB image
- PA050XSB price
- PA050XSB distributor

