PO023OX1
| Panel Model | PO023OX1 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 240×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PO023OX1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 57.96×57.96 mm |
| Outline | 75.6×75.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 30 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PO023OX1.
PVI PO023OX1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PO023OX1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PO023OX1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PO023OX1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PO023OX1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PO023OX1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PO023OX1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PO023OX1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PO023OX1"
- PVI PO023OX1
- PO023OX1 datasheet
- PO023OX1 image
- PO023OX1 price
- PO023OX1 distributor

