SP14Q005-ZZA

| Panel Model | SP14Q005-ZZA |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| SP14Q005-ZZA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 115.185×86.385 mm |
| Outline | 167×109×11.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 25:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 330/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/30/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE SP14Q005-ZZA.
KOE SP14Q005-ZZA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP14Q005-ZZA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP14Q005-ZZA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP14Q005-ZZA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE SP14Q005-ZZA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP14Q005-ZZA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP14Q005-ZZA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP14Q005-ZZA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP14Q005-ZZA"
- KOE SP14Q005-ZZA
- SP14Q005-ZZA datasheet
- SP14Q005-ZZA image
- SP14Q005-ZZA price
- SP14Q005-ZZA distributor

