TM047XDZP02

| Panel Model | TM047XDZP02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 540×960 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM047XDZP02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 58.32×103.68 mm |
| Outline | 62.72×113.53×1.78 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (2 data lanes) , 24 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM047XDZP02.
TIANMA TM047XDZP02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM047XDZP02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM047XDZP02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM047XDZP02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM047XDZP02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM047XDZP02 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM047XDZP02 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM047XDZP02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM047XDZP02"
- TIANMA TM047XDZP02
- TM047XDZP02 datasheet
- TM047XDZP02 image
- TM047XDZP02 price
- TM047XDZP02 distributor
