Přehled
Specifikace
LB048WV1-TL01

LB048WV1-TL01 Základní informace
| panel Model | LB048WV1-TL01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.8 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LB048WV1-TL01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LB048WV1 (TL)(01) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | 3 in 1 FPC |
LB048WV1-TL01 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 195 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.04325×0.12975 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.12975×0.12975 mm (H×V) |
| Hmotnost | 77±7g |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 103.8×62.28 mm (H×V) |
| bezel Area | 106.8×65.28 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 114.65×74.7 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 4.05/5.88 (Typ./Max.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive, Film / Glass) |
LB048WV1-TL01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| čitelný na slunci | N |
LB048WV1-TL01 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 1.43W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Částka lampa | 6S2P |
| Tvar lampa | 2 strings |
| napětí zdroje | 19.25V (Typ.) |
| proud zdroje | 20/25mA (Typ.) |
| Žárovky Příkon | 770/840 mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 1.03W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 120/140mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 0.4/0.46W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | JAE - FI-JH30S-HF10, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
