Áttekintés
Leírás
LB048WV1-TL01

LB048WV1-TL01 Alapinformációk
| panel típus | LB048WV1-TL01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.8 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB048WV1-TL01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB048WV1 (TL)(01) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | 3 in 1 FPC |
LB048WV1-TL01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 195 PPI |
| Képarány | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.04325×0.12975 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.12975×0.12975 mm (H×V) |
| Súly | 77±7g |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 103.8×62.28 mm (H×V) |
| előlap Area | 106.8×65.28 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 114.65×74.7 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 4.05/5.88 (Typ./Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Embeded (4-wire Resistive, Film / Glass) |
LB048WV1-TL01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| napfényben is olvasható | N |
LB048WV1-TL01 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 1.43W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 6S2P |
| lámpa alakja | 2 strings |
| lámpa feszültség | 19.25V (Typ.) |
| lámpa áram | 20/25mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 770/840 mW (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | 1.03W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 120/140mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.4/0.46W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-JH30S-HF10, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
