Przegląd
Specyfikacja
LB048WV1-TL01

LB048WV1-TL01 Podstawowe informacje
| panel model | LB048WV1-TL01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.8 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB048WV1-TL01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB048WV1 (TL)(01) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | 3 in 1 FPC |
LB048WV1-TL01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 195 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.04325×0.12975 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.12975×0.12975 mm (H×V) |
| Waga | 77±7g |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 103.8×62.28 mm (H×V) |
| Bezel Area | 106.8×65.28 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 114.65×74.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 4.05/5.88 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive, Film / Glass) |
LB048WV1-TL01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 280 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| czytelny w słońcu | N |
LB048WV1-TL01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 1.43W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 6S2P |
| Kształt lampy | 2 strings |
| lampa Napięcie | 19.25V (Typ.) |
| Prąd lampy | 20/25mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 770/840 mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 1.03W (Typ.) |
LB048WV1-TL01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 120/140mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.4/0.46W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-JH30S-HF10, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
