Přehled
Specifikace
LH220J01-TH02

LH220J01-TH02 Základní informace
| panel Model | LH220J01-TH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TH02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LH220J01-TH02 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 128 PPI |
| Poměr stran | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LH220J01-TH02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| čitelný na slunci | N |
LH220J01-TH02 elektronika Feature
| Driver IC | Suggest R61503B |
|---|
LH220J01-TH02 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
