Przegląd
Specyfikacja
LH220J01-TH02

LH220J01-TH02 Podstawowe informacje
| panel model | LH220J01-TH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH220J01-TH02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 128 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH220J01-TH02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| czytelny w słońcu | N |
LH220J01-TH02 Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest R61503B |
|---|
LH220J01-TH02 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
