Přehled
Specifikace
LH240Q33-TH01

LH240Q33-TH01 Základní informace
| panel Model | LH240Q33-TH01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q33-TH01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LH240Q33-TH01 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 166 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 40.52×57.46 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 0.6±0.05 mm |
| Na šířku nebo výšku | Portrait type |
LH240Q33-TH01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| čitelný na slunci | N |
LH240Q33-TH01 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
