Áttekintés
Leírás
LH240Q33-TH01

LH240Q33-TH01 Alapinformációk
| panel típus | LH240Q33-TH01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q33-TH01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
LH240Q33-TH01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 166 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| aktív terület | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 40.52×57.46 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.6±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
LH240Q33-TH01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| napfényben is olvasható | N |
LH240Q33-TH01 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
