Przegląd
Specyfikacja
LH240Q33-TH01

LH240Q33-TH01 Podstawowe informacje
| panel model | LH240Q33-TH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q33-TH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
LH240Q33-TH01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 40.52×57.46 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.6±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
LH240Q33-TH01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| czytelny w słońcu | N |
LH240Q33-TH01 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
