Přehled
Specifikace
PJ024NA-07C

PJ024NA-07C Základní informace
| panel Model | PJ024NA-07C |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PJ024NA-07C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
PJ024NA-07C Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 169 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| aktivní plocha | 48×36 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 53.16×46.4 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 2.0 mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PJ024NA-07C optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 47% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/50/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 4 o'clock |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.290; Wy:0.300 |
| bílá Variation | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
PJ024NA-07C podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Částka lampa | 4S1P |
| Tvar lampa | 1 string |
| proud zdroje | 20mA (Typ.) |
| Žárovky Příkon | 270mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
PJ024NA-07C rozhraní signál
| signál Kategorie | CPU |
|---|---|
| Třída signál | CPU |
| Vstupní napětí pro panelech | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
| 3D zobrazení |
