Áttekintés
Leírás
PJ024NA-07C

PJ024NA-07C Alapinformációk
| panel típus | PJ024NA-07C |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| PJ024NA-07C Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
PJ024NA-07C mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 169 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Súly | TBD |
| aktív terület | 48×36 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 53.16×46.4 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 2.0 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
PJ024NA-07C optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 47% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/50/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 4 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.290; Wy:0.300 |
| fehér változat | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
PJ024NA-07C háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 4S1P |
| lámpa alakja | 1 string |
| lámpa áram | 20mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 270mW (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
PJ024NA-07C Jelző interfész
| jel Kategória | CPU |
|---|---|
| Jelosztály | CPU |
| Bemeneti feszültség panelba | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
