Genel bakış
Şartname
PJ024NA-07C

PJ024NA-07C Temel Bilgiler
| Panel Modeli | PJ024NA-07C |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| PJ024NA-07C Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
PJ024NA-07C Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 169 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Ağırlık | TBD |
| Aktif Alan | 48×36 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 53.16×46.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.0 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
PJ024NA-07C Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 47% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 60/50/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 4 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.290; Wy:0.300 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
PJ024NA-07C Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 4S1P |
| Lamba Şekli | 1 string |
| Lamba Akımı | 20mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 270mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
PJ024NA-07C Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | CPU |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | CPU |
| Panel için Giriş Voltajı | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
