990000024

| panel típus | 990000024 |
|---|---|
| panel Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel típusa | LTPS TFT-LCD |
| 990000024 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 43.2×57.6 mm |
| Vázlat | 52.9×71.7 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 300:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/55/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| lámpa típusa | 4S1P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Bemeneti feszültség | 2.8/2.8V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó TPO 990000024.
TPO 990000024 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A TPO 990000024 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a TPO 990000024 vagy más TPO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot TPO 990000024 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
TPO 990000024 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A TPO 990000024 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a TPO 990000024 vagy más TPO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot TPO 990000024 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "990000024"
- TPO 990000024
- 990000024 adatlap
- 990000024 kép
- 990000024 ár
- 990000024 forgalmazó

