990000024

| Panel Modeli | 990000024 |
|---|---|
| Panel Markası | TPO |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| 990000024 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 43.2×57.6 mm |
| Anahat | 52.9×71.7 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 300:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/55/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamba Tipi | 4S1P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Giriş gerilimi | 2.8/2.8V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com TPO 990000024'in özel stoklama distribütörüdür.
TPO 990000024 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TPO 990000024 pdf veri sayfası için ya da TPO 990000024 ya da diğer TPO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com 990000024 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
TPO 990000024 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TPO 990000024 pdf veri sayfası için ya da TPO 990000024 ya da diğer TPO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com 990000024 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"990000024" için ilgili anahtar kelimeler
- TPO 990000024
- 990000024 veri sayfası
- 990000024 resmi
- 990000024 fiyatı
- 990000024 distribütörü

