AMS260CM61
| panel típus | AMS260CM61 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | AM-OLED ,2.6 inch, 240×320 |
| panel típusa | AM-OLED |
| AMS260CM61 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| aktív terület | 40.32×54.08 mm |
| Vázlat | 44.7×62.2×2.15 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 10000 : 1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 73% |
| Látószög | |
| meghajtó IC | COG Built-in S6E63D3 |
| Jelző interfész | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/16/18-bit RGB, SPI , 61 pins |
| Bemeneti feszültség | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó SAMSUNG SDI AMS260CM61.
SAMSUNG SDI AMS260CM61 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SAMSUNG SDI AMS260CM61 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SAMSUNG SDI AMS260CM61 vagy más SAMSUNG SDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SAMSUNG SDI AMS260CM61 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
SAMSUNG SDI AMS260CM61 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SAMSUNG SDI AMS260CM61 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SAMSUNG SDI AMS260CM61 vagy más SAMSUNG SDI LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SAMSUNG SDI AMS260CM61 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "AMS260CM61"
- SAMSUNG SDI AMS260CM61
- AMS260CM61 adatlap
- AMS260CM61 kép
- AMS260CM61 ár
- AMS260CM61 forgalmazó
