AMS260CM61
| panel model | AMS260CM61 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG SDI |
| Descrition | AM-OLED ,2.6 inch, 240×320 |
| płyta | AM-OLED |
| AMS260CM61 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 40.32×54.08 mm |
| Zarys | 44.7×62.2×2.15 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 73% |
| Kąt widzenia | |
| sterownik IC | COG Built-in S6E63D3 |
| Interfejs sygnału | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/16/18-bit RGB, SPI , 61 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SAMSUNG SDI AMS260CM61.
SAMSUNG SDI AMS260CM61 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG SDI AMS260CM61 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AMS260CM61 SAMSUNG SDI lub innych monitorów LCD SAMSUNG SDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG SDI AMS260CM61 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SAMSUNG SDI AMS260CM61 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG SDI AMS260CM61 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AMS260CM61 SAMSUNG SDI lub innych monitorów LCD SAMSUNG SDI, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG SDI AMS260CM61 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "AMS260CM61"
- SAMSUNG SDI AMS260CM61
- AMS260CM61 datasheet
- AMS260CM61 obrazu
- AMS260CM61 cena
- AMS260CM61 dystrybutor
