Áttekintés
Leírás
LB040Q03-TD01

LB040Q03-TD01 Alapinformációk
| panel típus | LB040Q03-TD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB040Q03-TD01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB040Q03 (TD)(01) |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
| rezgés ellenállás | 2.0G (19.6 m/s²) |
| Megjegyzések | 2 in 1 FPC |
LB040Q03-TD01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 99 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Súly | 50/60g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 81.6×61.2 mm (H×V) |
| előlap Area | 85.0×64.6 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 96×75.6 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 3.49±0.3 mm |
| Holes & tartók | No mounting hole |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LB040Q03-TD01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 40/40/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
LB040Q03-TD01 Electronics Feature
| fordított Scan | No |
|---|
LB040Q03-TD01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 6S1P |
| lámpa alakja | 1 string |
| lámpa feszültség | 20V (Typ.) |
| lámpa áram | 20mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 400mW (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
LB040Q03-TD01 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V/4.8V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
