Przegląd
Specyfikacja
LB040Q03-TD01

LB040Q03-TD01 Podstawowe informacje
| panel model | LB040Q03-TD01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB040Q03-TD01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB040Q03 (TD)(01) |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Odporność na wibracje | 2.0G (19.6 m/s²) |
| Uwagi | 2 in 1 FPC |
LB040Q03-TD01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 99 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Waga | 50/60g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 81.6×61.2 mm (H×V) |
| Bezel Area | 85.0×64.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 96×75.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.49±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | No mounting hole |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB040Q03-TD01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LB040Q03-TD01 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|
LB040Q03-TD01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 6S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| lampa Napięcie | 20V (Typ.) |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 400mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB040Q03-TD01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V/4.8V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
