Áttekintés
Leírás
LM215WF4-TLE1

LM215WF4-TLE1 Alapinformációk
| panel típus | LM215WF4-TLE1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LM215WF4-TLE1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LM215WF4 (TL)(E1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LM215WF4-TLE1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 102 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| aktív terület | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LM215WF4-TLE1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| napfényben is olvasható | N |
LM215WF4-TLE1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LM215WF4-TLE1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
LM215WF4-TLE1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| interfész típusa | Connector |
