Przegląd
Specyfikacja
LM215WF4-TLE1

LM215WF4-TLE1 Podstawowe informacje
| panel model | LM215WF4-TLE1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM215WF4-TLE1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM215WF4 (TL)(E1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM215WF4-TLE1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 102 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM215WF4-TLE1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| czytelny w słońcu | N |
LM215WF4-TLE1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LM215WF4-TLE1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
LM215WF4-TLE1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Typ interfejsu | Connector |
