Áttekintés
Leírás
LP101WH4-SLAB

LP101WH4-SLAB Alapinformációk
| panel típus | LP101WH4-SLAB |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP101WH4-SLAB Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP101WH4 (SL)(AB) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP101WH4-SLAB mechanikai jellemzők
| képpontos | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 155 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0543×0.1629 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.1629×0.1629 mm (H×V) |
| Súly | 240g (Max.) |
| Felület | Anti Fingerprint, Hard coating (8H) |
| aktív terület | 222.52×125.11 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 254.3×158 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 3.6/5.45 (Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| panel Cover | With Cover Lens |
LP101WH4-SLAB optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 315 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.20/1.40 (Typ.)(5/13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP101WH4-SLAB Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LP101WH4-SLAB háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 4 strings |
| lámpa alakja | 4 strings |
| Lámpa üzemidő | 12K(Min.) (Hours) |
| Lámpák Fogyasztás | 1.56/1.59W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
LP101WH4-SLAB Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 166/194mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.55/0.66W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| interface pozíció | |
| Jelző interfész | HRS - FH35C-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
