Przegląd
Specyfikacja
LB070WV1-TD02

LB070WV1-TD02 Podstawowe informacje
| panel model | LB070WV1-TD02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070WV1 (TD)(02) |
LB070WV1-TD02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 133 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LB070WV1-TD02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LB070WV1-TD02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LB070WV1-TD02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
LB070WV1-TD02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
