Genel bakış
Şartname
LB070WV1-TD02

LB070WV1-TD02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LB070WV1-TD02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LB070WV1 (TD)(02) |
LB070WV1-TD02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 133 PPI |
| En-Boy Oranı | 15:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LB070WV1-TD02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LB070WV1-TD02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LB070WV1-TD02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
LB070WV1-TD02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
