Przegląd
Specyfikacja
TX43D21VC0CAA

TX43D21VC0CAA Podstawowe informacje
| panel model | TX43D21VC0CAA |
|---|---|
| Zespół Marka | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TX43D21VC0CAA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
TX43D21VC0CAA Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 96 PPI |
| Proporcje obrazu | 5:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Waga | 1.60Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Bezel Area | 341.5×275.3 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 368×306 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 18.0/20.4 (Typ./Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TX43D21VC0CAA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
TX43D21VC0CAA Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
TX43D21VC0CAA Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3 strings |
| Kształt lampy | 3 strings |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 1.0/1.44A (Typ./Max.) |
TX43D21VC0CAA Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 610/750mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - MDF76GW-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
