Genel bakış
Şartname
TX43D21VC0CAA

TX43D21VC0CAA Temel Bilgiler
| Panel Modeli | TX43D21VC0CAA |
|---|---|
| Panel Markası | JDI |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TX43D21VC0CAA Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
TX43D21VC0CAA Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 96 PPI |
| En-Boy Oranı | 5:4 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.60Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktif Alan | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 341.5×275.3 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 368×306 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 18.0/20.4 (Typ./Max.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
TX43D21VC0CAA Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 10/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
TX43D21VC0CAA Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
TX43D21VC0CAA Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 3 strings |
| Lamba Şekli | 3 strings |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 1.0/1.44A (Typ./Max.) |
TX43D21VC0CAA Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 5.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 610/750mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - MDF76GW-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
