ZJ050NA-08C

| panel model | ZJ050NA-08C |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ZJ050NA-08C cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 101.57×76.18 mm |
| Zarys | 117.65×88.43×5.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.4/17.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem INNOLUX ZJ050NA-08C.
INNOLUX ZJ050NA-08C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu INNOLUX ZJ050NA-08C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ZJ050NA-08C INNOLUX lub innych monitorów LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z INNOLUX ZJ050NA-08C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
INNOLUX ZJ050NA-08C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu INNOLUX ZJ050NA-08C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ZJ050NA-08C INNOLUX lub innych monitorów LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z INNOLUX ZJ050NA-08C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "ZJ050NA-08C"
- INNOLUX ZJ050NA-08C
- ZJ050NA-08C datasheet
- ZJ050NA-08C obrazu
- ZJ050NA-08C cena
- ZJ050NA-08C dystrybutor
