ZJ050NA-08C

| Panel Modeli | ZJ050NA-08C |
|---|---|
| Panel Markası | INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| ZJ050NA-08C Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 101.57×76.18 mm |
| Anahat | 117.65×88.43×5.9 mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Tepki Süresi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3/10.4/17.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com INNOLUX ZJ050NA-08C'in özel stoklama distribütörüdür.
INNOLUX ZJ050NA-08C yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
INNOLUX ZJ050NA-08C pdf veri sayfası için ya da INNOLUX ZJ050NA-08C ya da diğer INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com ZJ050NA-08C distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
INNOLUX ZJ050NA-08C yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
INNOLUX ZJ050NA-08C pdf veri sayfası için ya da INNOLUX ZJ050NA-08C ya da diğer INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com ZJ050NA-08C distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"ZJ050NA-08C" için ilgili anahtar kelimeler
- INNOLUX ZJ050NA-08C
- ZJ050NA-08C veri sayfası
- ZJ050NA-08C resmi
- ZJ050NA-08C fiyatı
- ZJ050NA-08C distribütörü
