CLAA080JA11CW

| Panel Model | CLAA080JA11CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 480×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA080JA11CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 180.72×94.27 mm |
| Outline | 193×108.3 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 45% |
| Response Time | 30 (Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S7P WLED |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA080JA11CW.
CPT CLAA080JA11CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA080JA11CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA080JA11CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA080JA11CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA080JA11CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA080JA11CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA080JA11CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA080JA11CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA080JA11CW"
- CPT CLAA080JA11CW
- CLAA080JA11CW datasheet
- CLAA080JA11CW image
- CLAA080JA11CW price
- CLAA080JA11CW distributor
