CLAA121SP05

| Panel Model | CLAA121SP05 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA121SP05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 246×184.5 mm |
| Outline | 260.5×203 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA121SP05.
CPT CLAA121SP05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA121SP05 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA121SP05 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA121SP05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA121SP05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA121SP05 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA121SP05 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA121SP05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA121SP05"
- CPT CLAA121SP05
- CLAA121SP05 datasheet
- CLAA121SP05 image
- CLAA121SP05 price
- CLAA121SP05 distributor

