ELF1301AA

| Panel Model | ELF1301AA |
|---|---|
| Panel Brand | Futaba |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×96 |
| Panel Type | PM-OLED |
| ELF1301AA Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 26.28×19.704 mm |
| Outline | 33×28.4×1.29 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 65K |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Built-in LD7138 |
| Signal Interface | CPU , 33 pins |
| Input Voltage | 2.7/17.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Futaba ELF1301AA.
Futaba ELF1301AA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Futaba ELF1301AA pdf datasheet or detailed specifications of the Futaba ELF1301AA or other Futaba LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Futaba ELF1301AA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Futaba ELF1301AA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Futaba ELF1301AA pdf datasheet or detailed specifications of the Futaba ELF1301AA or other Futaba LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Futaba ELF1301AA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ELF1301AA"
- Futaba ELF1301AA
- ELF1301AA datasheet
- ELF1301AA image
- ELF1301AA price
- ELF1301AA distributor

