LPST128064A00-AB

| Panel Model | LPST128064A00-AB |
|---|---|
| Panel Brand | Lite Array |
| Descrition | PM-OLED ,1.0 inch, 128×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| LPST128064A00-AB Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 23.02×11.86 mm |
| Outline | 30×20.16×1.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Area(BY) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1303T6 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 31 pins |
| Input Voltage | 2.8/9.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Lite Array LPST128064A00-AB.
Lite Array LPST128064A00-AB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Lite Array LPST128064A00-AB pdf datasheet or detailed specifications of the Lite Array LPST128064A00-AB or other Lite Array LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Lite Array LPST128064A00-AB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Lite Array LPST128064A00-AB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Lite Array LPST128064A00-AB pdf datasheet or detailed specifications of the Lite Array LPST128064A00-AB or other Lite Array LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Lite Array LPST128064A00-AB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LPST128064A00-AB"
- Lite Array LPST128064A00-AB
- LPST128064A00-AB datasheet
- LPST128064A00-AB image
- LPST128064A00-AB price
- LPST128064A00-AB distributor

