PDP42C4

| Panel Model | PDP42C4 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Panel Type | PDP |
| PDP42C4 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 921.6×519.2 mm |
| Outline | 925.2×522.7×49.1 mm , Videowall Seam 3.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) + SPI , 31 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display PDP42C4.
LG Display PDP42C4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display PDP42C4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display PDP42C4 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display PDP42C4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display PDP42C4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display PDP42C4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display PDP42C4 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display PDP42C4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PDP42C4"
- LG Display PDP42C4
- PDP42C4 datasheet
- PDP42C4 image
- PDP42C4 price
- PDP42C4 distributor

