PM50H1000

| Panel Model | PM50H1000 |
|---|---|
| Panel Brand | COC |
| Descrition | PDP ,50 inch, 1365×768 |
| Panel Type | PDP |
| PM50H1000 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1105.6×622 mm |
| Outline | 1180×678.3×61.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) , 31 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of COC PM50H1000.
COC PM50H1000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the COC PM50H1000 pdf datasheet or detailed specifications of the COC PM50H1000 or other COC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from COC PM50H1000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
COC PM50H1000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the COC PM50H1000 pdf datasheet or detailed specifications of the COC PM50H1000 or other COC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from COC PM50H1000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PM50H1000"
- COC PM50H1000
- PM50H1000 datasheet
- PM50H1000 image
- PM50H1000 price
- PM50H1000 distributor

